Вітаємо наших переможців!

В п'ятницю 31 березня 2017 р. студентки спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» групи ЕП-16м-1 Шибецька Марія та Криштак Дарія приймали участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук за напрямом «Економіка та управління підприємствами» (м. Київ), що проходив на базі Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.
Студентка Шибецька Марія отримала диплом І ступеню. Наукова робота Марії виконана під керівництвом доктора економічних наук, професора Гринько Тетяни Валеріївни.
Криштак Дарія отримала диплом ІІІ ступеню. Свою науковоу роботу Дарія виконувала під керівництвом кандидата економічних наук, доцента Бикової Вероніки Григорівни.
Організатори заходу відзначили високий професійний рівень наукових керівників і нагородили їх грамотами за високий професіоналізм, плідну працю та підготовку студентів-переможців.

Колектив кафедри Економіки та управління підприємством вітає переможців конкурсу та їх наукових керівників і бажає всім творчого натхнення!

 

Яндекс.Метрика